Dom i wnętrze

Jakie plafony wybrać jako oświetlenie główne do mieszkania? Sprawdź najnowsze trendy w aranżacji wnętrza

Plafoniery, czyli innymi słowy oświetlenie sufitowe, mogą być oświetleniem głównym lub dodatkowym w pomieszczeniu. Montowane są w salonie, kuchni, łazience, sypialni i w przedpokoju. Pełnią funkcję dekoracyjną i z powodzeniem wypełniają pustą przestrzeń na suficie. Niewątpliwie plafoniery są nowoczesnym rozwiązaniem na rozświetlenie wnętrza. To również doskonały pomysł na montaż oświetlenia w mieszkaniach o niskim suficie. W dzisiejszych artykule przedstawimy nasze propozycje plafonów, które zachwycają swoim kształtem i wyglądem. 

Plafony materiałowe do salonu i sypialni

Plafony wykonane z przyjemnego w dotyku materiału jak jest welur gwarantują przyjemne i rozproszone światło i przeznaczone są do takich pomieszczeń jak salon i sypialnia. Plafony materiałowe odnajdą się w ciekawych stylach aranżacji. Ręcznie robione welurowe lampy sufitowe zadbają o niepowtarzalny klimat domu i sprawią, że ozdobią go nie tylko w nocy, ale zrobią wrażenie również przy świetle dziennym. Stylowe i funkcjonalne oświetlenie sufitowe jakim są plafony, przyjmują rozmaite formy i kształty. Dzięki temu w łatwy sposób dopasujemy je do potrzeby chwili i stworzymy nowoczesny design w sypialni oraz w salonie. Bogactwo i różnorodność plafonier znajdziesz w sklepie z oświetleniem najwyższej jakości na https://eplafoniera.pl/

Plafony do łazienki – wytrzymałe, zapewniające doskonałe oświetlenie

Plafony sufitowe do łazienki, z racji swojej budowy, idealnie nadają się do łazienki. Sprawdzają się w niskich pomieszczeniach i montowane są bezpośrednio do sufitu. Zapewniają solidne oświetlenie i mogą być bez problemu używane jako główne źródło światła. Cechują się odpornością na wodę ze względu na podwyższoną klasę szczelności IP44. Modele te są niezwykle trwałe, zapewniając tym samym długowieczność w naszej łazience. Występują w różnych stylistykach i doskonale będą pasować do łazienek eleganckich, dodając wnętrzu klasy, stylu i modnego designu.