Zdrowie i uroda

Które perfumy Marc Jacobs pachną najlepiej?

Marc Jacobs projektuje perfumy od 2001 roku i wraz z Coty wypuścił swój pierwszy zapach dla kobiet, a w 2002 roku pojawił się męski zapach.

Dziś możesz znaleźć również wody kolońskie unisex od tego projektanta, które podkreślają pojedyncze nuty zapachowe, takie jak bawełna, tytoń, orchidea, drewno lub figa.

Marc Jacob oferuje perfumy dla kobiet i mężczyzn

Perfumy Marc Jacobs Daisy to z pewnością najpopularniejszy zapach Marca Jacobsa, który równoważy kobiecość z młodzieńczym i zabawnym duchem. Oprócz nut fiołka, truskawki, wanilii, grejpfruta i gardenii, zapach zawiera również nuty jaśminu i piżma, aby stworzyć bardzo słodki, ale elegancki ton, który jest idealny dla każdej kobiety, która chce perfum na co dzień, nie rezygnując jednak z wyczucia stylu i wyrafinowania.Perfumy Marc Jacobs Daisy to zapach optymistyczny i świeży. Inspiracją dla tych perfum jest kobieta, która lubi spontaniczność, optymizm i życie w błogich chwilach. Daisy Love Eau So Sweet to najnowszy zapach wśród perfum Marc Jacobs, a pojawiły się na rynku w 2019 roku. Lola to owocowo-kwiatowy zapach, który możesz nosić przez cały rok. Lola to bardziej zapach na dzień, ale wieczorem również można go nosić z powodzeniem. Perfumy Lola są wszechstronne i bardzo kobiece, idealnie nadają się na każdą okazję, początkowo pachną grejpfrutem i gruszką, później wyczujemy różę, piwonię. Zapach utrzymuje się przez wiele godzin, zanim zamieni się w wanilię z odrobiną piżmowych aromatów. Honey to owocowo-kwiatowe perfumy do noszenia na dzień wiosną i latem. Jest to bardzo świeży i rześki zapach, który będzie pasował do kobiet z wielu grup wiekowych. Zapach składa się z ponczu owocowego, cytrusów, nut pikantnych, drewna i wiciokrzewu. Gdy Honey się otwiera, cytrusy kwitną w całej swojej pikantnej słodyczy. Zapachy perfum marc jacob są delikatne, przyjemne, bardzo lekkie, idealne do noszenia na każdą okazję. Wśród perfum tego projektanta znajdziemy również zapachy ciekawe zapachy męskie i unisex.

thtexaswish.org myana-bg.org https://beesafe.pl/porady/psychotesty-dla-kierowcow/