Ciekawe

Masz puste ściany w mieszkaniu? Szukasz sposobu na ich aranżację? Zobacz kolekcję fototapet i obrazów drukowanych na płótnie w Wally!

Dla tych osób, którzy nie są za minimalizmem, sklep internetowy Wally przygotował idealne rozwiązanie. Puste ściany mogą w kilka chwil zostać z powodzeniem zastąpione fototapetą i obrazem drukowanym na płótnie. To nie drogi sposób na zasłonięcie nadszarpniętych zębem czasu ścian i fantastycznym sposobem na dekoracje. Wszystko po to, abyś dobrze czuł się we własnym domu. Ścienne dekoracje nadadzą szyku każdemu mieszkaniu, stworzą niesamowity klimat i zadbają o estetyczną stronę Twoich wnętrz. Przedstawiamy Ci motywy i piękne ilustrację, które  zabiorą Ci dech w piersiach. Sprawdź je już teraz!

Fototapety ścienne na wymiar – dekoracje przestrzeni domowych, powracają w zupełnie nowej odsłonie

Fototapety na wymiar swój czas świetności miały w latach 90-tych. Teraz powracają w zupełnie nowej odsłonie, za sprawą całkowicie lepszej jakości. Obecnie przeżywają całkowity renesans. Bogata kolorystyka, kreatywne wzory i najwyższa jakość – to główne cechy obecnych fototapet na wymiar. Specjalnie dla klientów Wally zostały stworzone kolekcje, które całkowicie odmienią wnętrze. Jeżeli jesteś miłośnikiem lub miłośniczką minimalizmu, eksplozji kolorów i uwielbiasz romantyczny nastrój, stwórz niezwykłe kompozycje z fototapetami Wally!

Obrazy drukowane na płótnie – niedrogie rozwiązanie na wystrój sypialni, salonu i pokoju

Obrazy na płótnie sprawdzą się w domowych gabinetach, a nawet w przestrzeniach publicznych. Jeśli poszukujesz ściennej dekoracji, która podkreśli Twoją osobowość, Wally będzie najlepszym wyborem. Obrazy wysokiej jakości będą cieszyć oko domowników i przybyłych gości. Są lekkie, a do ich montażu wystarczy dwustronna taśma klejąca. Nowoczesna i wytrzymała dekoracja w postaci obrazu na płótnie dosłownie zapiera dech w piersiach. Zobacz prezentowane przez Wally wydruki, wybierz swój ulubiony i zamów go z rozmiarem pasującym do Twojej ściany. Postaw na piękne dekoracje do Twojego domu!