Zdrowie i uroda

Nowoczesne urządzenie do liposukcji – szansa na idealne ciało

Każdy, kto kiedykolwiek próbował zrzucić kilka czy kilkanaście kilogramów doskonale wie, jak trudnym zadaniem jest odchudzanie. Restrykcyjna dieta, ćwiczenia na siłowni, magiczne reduktory tłuszczu w tabletkach czy detoksy często nie przynoszą zadowalających efektów. Na domiar złego nieprzemyślane kroki mogą nie tylko nie przybliżyć nas do upragnionego rozmiaru, ale również negatywnie odbić się na zdrowiu. Osoby pragnące wreszcie poczuć się dobrze w swojej skórze coraz częściej kierują swoje kroki do gabinetów medycyny estetycznej wyposażonych w innowacyjną aparaturę, taką jak Embrace RF. Czym jest innowacyjne urządzenie do liposukcji? Sprawdź!

Embrace RF – rewolucyjne urządzenie do liposukcji RFAL

Urządzenie do liposukcji Embrace RF umożliwia przeprowadzenie skutecznej, bezpiecznej i łagodnej dla ciała liposukcji RFAL. Popularny dzisiaj zabieg opatentowany został przez izraelską firmę Inmode. Podczas zabiegu wykorzystywane jest działanie prądu RF generowanego przez specjalne głowice. Energia przepływająca między dwiema elektrodami ogrzewa skórę. Tkanka tłuszczowa upłynnia się, co ułatwia jej usunięcie. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Okres rekonwalescencji pacjenta jest zaskakująco krótki i wynosi zaledwie dwa dni. 

Jedno urządzenie, wiele możliwości 

Urządzenie do liposukcji z linii Embrace RF ma potrójne zastosowanie. Służy do liposukcji RFAL, termoliftingu (czyli przebudowy podskórnej tkanki tłuszczowej, poprawy napięcia i gęstości skóry) oraz redukcji cellulitu. Producent daje możliwość rozbudowywania urządzenia o dodatkowe głowice pozwalające wykonywać zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej.