Zdrowie i uroda

Pyszne kakao BIO – nie tylko dla najmłodszych

Gorące kakao w chłodne wieczory kojarzy nam się z dzieciństwem. Ludzkości znane już w starożytnych czasach Indian Ameryki Południowej i Środkowej – Azteków i Majów. Występują tam drzewa kakaowca, przez co mieli doskonały dostęp do ziaren kakao. Napój przyrządzany na bazie proszku z nasion owoców kakaowca był przez nich nazywany napojem bogów. Już wtedy poznaliśmy się na jego zdrowotnych właściwościach. Czy w takim razie kakao BIO wydłuża życie, tak jak sądzili nasi przodkowie? Dowiedz się tego, korzystając z produktów w naszym sklepie ze zdrową żywnością – BioSklep24.

Kakao BIO – liczne wartości odżywcze

Kakao to zmielone na proszek nasiona owoców kakaowca, drzewa rosnącego dziko w lasach równikowych północnej części Ameryki Południowej i w Ameryce Środkowej. W ziarnach kakaowca znajdziemy wiele składników mineralnych: żelazo, wapń, magnez, fosfor, cynk, potas oraz witaminy A, E, C oraz witamin z grupy B. Są skarbnicą przeciwutleniaczy i antyoksydantów, przez co zwiększa nasze szanse w walce z chorobami krążenia oraz zmniejszyć ryzyko zachorowań na nowotwory. Kakao posiada w swym składzie kofeinę i teobrominę, czyli substancje dodające energii. Może nam zastał pić codzienną kawę i herbatę. Wszystkie powyższe właściwości wskazują, że regularne spożywanie kakao w rzeczywistości może przyczynić się do przedłużenia i poprawę jakości życia naszego życia.

Sklep BIO – zdrowa i ekologiczna żywność  

W naszym sklepie znajdziesz produkty ekologiczne i naturalne pochodzące od zaufanych producentów. Chcemy zapewnić naszym klientom łatwy dostęp do zdrowej żywności w konkurencyjnych cenach. Zdrowie powinno być dl nas najcenniejsze, a dobra dieta jest podstawą w dbaniu o jego najlepszą kondycję. Warto więc żebyśmy byli świadomymi odbiorcami i zdawali sobie sprawę z tego co jemy. W BioSklep pomagamy w tym uświadamiając w kwestii żywności BIO i poprzez swoją ofertę. Znajdziesz u nas jedzenie wegetariańskie, wegańskie oraz bezglutenowe. Dbamy, aby każdy znalazł coś dla siebie. Zapraszamy – https://bio-sklep24.pl/.