Dom i wnętrze

Szafy na zamówienie – prosty sposób na porządek w domu!

Funkcjonalne i eleganckie meble to podstawa udanej aranżacji w mieszkaniach czy w domach. Szukając sprawdzonych rozwiązań, warto zwrócić uwagę na szafy na zamówienie. współcześnie meble takie łączą świetne parametry techniczne oraz niebanalny wygląd. Wnętrze szafy może być idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb!

Dlaczego warto postawić na szafy na zamówienie?

Wnętrza domów i mieszkań powinny być idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb – mówią projektanci i architekci wnętrz. Szukając rozwiązań lepszych niż gotowe kolekcje meblowe, warto zwrócić uwagę na szafy na zamówienie. nowoczesne szafy całkowicie zmienią odbiór przestrzeni, nadadzą jej estetyki. Co jednak najważniejsze – pozwolą na lepsze zarządzanie przestrzenią oraz jej optymalne wykorzystanie. Szafy na zamówienie to konstrukcje tworzone dla indywidualnego odbiorcy, bo to klient decyduje o wymiarach szafy, o jej wyposażeniu – mówią pracownicy marki Rega Meble z Bielska-Białej, firmy zajmującej się tworzeniem mebli na wymiar. Praktyczne szafy na zamówienie to idealne rozwiązanie do ukrycia i wykorzystania problematycznych wnęk.

Szafy na zamówienie krok po kroku

Jak przebiega proces tworzenia szafy na zamówienie? Pierwszym etapem jest dokładne wymierzenie przestrzeni, gdzie szafa taka ma stanąć. Klient powinien również zadecydować o wysokości zabudowania – szafy takie mogą sięgać samego sufitu, co daje jeszcze więcej miejsca do przechowywania. Istotnym etapem projektu jest wybór materiałów – klienci mogą zadecydować o tym, czy szafa wykonana będzie z płyt meblowych czy też może litego drewna, płyt fornirowanych. Wraz z projektantem klient określa wygląd wnętrza szafy: ilość półek, szuflad, schowków, przeznaczenie konkretnych części szafy. Możliwe jest również wykorzystanie zintegrowanego oświetlenia. Po akceptacji projektu do pracy przystępują stolarze.